ReferencjeKlienci HEXA

Przykłady referencji naszych usług

"Jako Generalny Wykonawca rekomenduję Hexa Network S.A., jako solidną , rzetelną i w pełni przygotowaną do wykonywania ww prac."                                                                      MERMAID CONSTRUCTION, Warszawa 2015                                                                    

"Niniejszym polecamy firmę Hexa Network jako solidną i rzetelną firmę podwykonawczą"          KALTER,  Warszawa 2015

"Wszelkie prace są wykonywane w terminie i na wysokim poziomie technicznym."           KORPORACJA BUDOWLANA DOM, Warszawa, 2014

Skanska S.A. jako Generalny  Wykonawca……rekomenduje firmą Hexa Network  i potwierdza fachowość oraz terminowość wykonywanych przez nią prac w zakresie elektrycznym i teletechnicznym(…).
SKANSKA, Warszawa 2014


Bardzo dobra organizacja, doskonała współpraca pomiędzy Inwestorem, podwykonawcami, jak również innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego, oraz wysoka jakość prac potwierdza profesjonalizm kadry technicznej i fachowość pracowników Hexa (…)”.
NEINVER, Warszawa, 2013


Współpracę z firmą Hexa Network oceniamy bardzo wysoko. Wyrażamy głębokie przekonanie, że skutkować będzie wspólnymi sukcesami, przynosząc  satysfakcję z realizowanych zadań inwestycyjnych (…)”.
PGOM , Gdynia 2013


Wszystkie prace są wykonywanie w terminie i na wysokim poziomie technicznym. Na podstawie dotychczasowej współpracy w pełni rekomendujemy firmę Hexa(…).”
KARMAR, Warszawa 2013

...roboty wykonywane są przez Hexa Network  bez zastrzeżeń i zgodnie z harmonogramem budowlanym. Prace cechuje wysoka jakość, zgodność z wymogami technicznymi i sztuką budowlaną. Roboty są prowadzone terminowo w sposób zorganizowany, co świadczy o dobrym przygotowaniu i  profesjonalizmie kadry technicznej.(…).
UNIMAX, Warszawa 2013

Hexa jest godna polecenia ze względu na wysoki poziom profesjonalizmu, terminowość wykonania powierzonych zadań, osobiste zaangażowanie w procesy między podwykonawcami, a także – co ogromnie ważne – za znakomitą współpracę z Inwestorem (…)”.
NEO CITY,  Warszawa, 2012