Wydarzenia

GRUPA HEXA w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie

Jeśli myślicie, ze Grupa Hexa to firmy telekomunikacyjne, programistyczne, elektryczne i budowlane, to macie tylko częściowo rację, albowiem Grupa Hexa to także grupa rockowa założona przez Mariusza Pyrowicza, prywatnie członka Zarządu tejże firmy. Oczywiście zbieżność nazwy jest jak najbardziej przypadkowa…Jak na grupę grającą muzykę młodzieżową przystało, Hexa składa się z wyłącznie z młodych muzyków w wieku przedemerytalnym, którzy młodość spędzili w szalonych latach siedemdziesiątych, a ponieważ tak się stało, że lata te były początkiem współczesnego ostrego grania, a zespoły z tamtych lat weszły do kanonu muzyki rockowej, jako „ojcowie założyciele” wielu współczesnych gatunków, muzycy uznali, że warto przypomnieć młodym fanom rocka „ jak się drzewiej grywało” i wzięli na tapetę repertuar legendarnej super grupy Deep Purple.

W niedzielę 07.06.2015 w Parku Zdrojowym w Konstancinie, odbył się Piknik Rodzinny, na który organizatorzy zaprosili na scenę Amfiteatru zespoły rockowe. Gwiazdą wieczoru została, oczywiście, Hexa, która nie tylko, że grała absolutnie na trzeźwo, to do tego porwała licznie zgromadzoną nieliczną publiczność do wspólnej zabawy przy dźwiękach takich evergeeinów  jak Smoke on The Water, czy Black Night.  Okazało się kolejny raz z rzędu, że wspaniała muzyka broni się sama, a w tak wspaniałym wykonaniu jak Hexy obroniła się podwójnie. Kiedy frontman zespołu, Wojciech Kwiatkowski, zaprosił panie do wrzucania na scenę elementów garderoby osobistej, na scenę sypnął się grad damskiego desu, a dokładnie jeden stanik. Cóż, może nie były to sceny znane nam z występów oryginalnego składu Deep Purple, ale w sumie, czy ktoś dzisiaj jeszcze rzuca stanikami w muzyków?

Rozpoczęcie współpracy z BUDIMEX

W kwietniu 2015 HEXA NETWORK S.A. podpisała umowę na komplesowe wykonanie instalacji eletrycznych i teletechnicznych dla "Stacji Kazimierz" inaugurując tym samym współpracę z renowonaym generalnym wykonawcą budowlanym BUDIMEX S.A.

Kompleks mieszkaniowy przy ul. Konstruktorskiej

Powstaje dalszy ciąg  nowoczesnego kopleksu mieszkaniowego "Nowy Mokotów" przy ul.Konstruktorkiej w Warszawie. Inwestorem jest ECHO INVESTMENT, Generalnym Wykonwcą -  PB UNIMAX. HEXA NETWORK podpisała  z GW kontrakt na wykonanie instalacji elektrycznych i niskoprądoowych.  

Remont SALI KONGRESOWEJ

W styczniu br HEXA NETWORK rozpoczęła prace zwiazane z remontem Sali Kongresowej PKiN w zakresie wymiany instalacji eletrycznych i teletechnicznych. Wg kontraktu podpisanego z Generalnym Wykonawcą, Mermaid Construction, prace będą trwały do lipca 2016r.

Wspólpraca z UNIBEP

W maju br został podpisany kontrakt z Generalnym Wykonawca, firmą UNIBEP. Jest to początek współpracy pomiędzy Unibep, a Hexa Network  – dołożymy wszelkich starań, aby była pomyślna – prace na  budowie rozpoczynają się 1 lipca 2014.

Budynek mieszkalny Yareal na ul. Brylowskiej

Dnia 1 czerwca 2014 Hexa Network rozpoczęła budowę instancji eklektycznej i niskoprądowej  w budynku mieszkalnym Yareal przy ul. Brylowskiej w Warszawie. Prace są wykonywane na rzecz Generalnego Wykonawcy , PB Unimax.

Budowa sieci teletechnicznych w Galeriach Handlowych: Warmińska i Brama Mazur

Na zlecenie Hexa Telecom, Hexa Network buduje sieci teletechniczne w tytułowych galeriach. Hexa Network  jest tam również odpowiedzialna za integrację i uruchomienie aktywnego sprzętu  informatycznego.

Współpraca ze SKANSKA S.A. przy projekcie Laris Investments

Na warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza powstaje biurowiec Laris Investments, którego generalnym wykonawcą jest firma Skanska S.A.

Dnia 20 stycznia 2014 r.. podpisaliśmy umowę podwykonawczą ze Skanska S.A.  na realizację infrastruktury elektrycznej. W ramach współpracy będziemy zapewniać wykonanie jak również doradztwo oraz kompleksową obsługę serwisową i utrzymaniową zbudowanej sieci prądowej.

Zatrudniamy rzetelnych fachowców z zakresu elektryki i teletechniki dzięki którym współtworzymy nowoczesny budynek biurowy, w którym do dyspozycji najemców oddane będzie ponad 9.200 m2 powierzchni biurowej i usługowej wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym.